رفتن به محتوای اصلی
x
 • اردوی جهادی سمیرم

  به همت بسیج جامعه پزشکی بیمارستان عیسی بن مریم(ع) روز پنجشنبه 3خرداد 1403 اردوی جهادی با حضور جمعی از پرسنل کارامد و پزشکان محترم بیمارستان عيسی بن مریم برای شهرستان سمیرم و روستاهای محروم اطراف برگزار گردید. متخصصین داخلی ، عفونی و زنان و زایمان، اطفال،ارتوپدی،رادیولوژیست،تغذیه، دندانپزشکی، مامایی، ، پرستار، از اعضای این تیم بودند. دراین اردوی جهادی ضمن ویزیت بیماران و اقدامات پاراکلینیک غربالگری قند و فشارخون، جمعا به تعداد 166 نفر غربالگری قند و فشار خون ،313نفر ویزیت تخصصی ،11نفر تزریقات و آموزش همگانی تغذیه خدمت به مردم محروم منطقه سمیرم انجام شد.

 • جلسه مشکلات اصالت سنجی داروها و تجهیزات پزشکی

  در روز پنجشنبه 6 و شنبه 8 اردیبهشت ماه 1403 جلسه کارگروه رفع مشکلات اصالت سنجی داروها و تجهیزات پزشکی با حضور کارشناس ناظر بر شرکت های دارویی آقای دکتر حسامی، آقای دکتر باهنر ریاست بیمارستان، آقای شریفی مدیریت و خانم دکتر فرزانه مسئول فنی داروخانه و سایر اعضا برای بررسی مشکلات اصالت سنجی داروها و یافتن راه حل مناسب برگزار گردید.

 • آموزش کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

  روز شنبه ١٩ اسفند ماه طی بازدید رییس اقتصاد درمان ، مدیر پرستاری و کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و کارشناس اداره پرستاری استان اصفهان سرکار خانم صابری از این مرکز، در خصوص نحوه ثبت سیستم his ، محاسبه تعرفه پرستاری و‌ بارگذاری اطلاعات در سامانه کارامد و ... آموزش های لازم توسط سرکار خانم مسعودیان مترون محترم بیمارستان عيسی بن مریم (ع) به ایشان داده شد.

 • صندوق سیار انتخابات اسفند 1402 در بیمارستان

  فرآیند رأی گیری از کادر درمان و پرسنل بیمارستان و مراجعان با حضور صندوق سیار انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در بیمارستان عیسی بن مریم (ع) در حال برگزاری میباشد و تا ساعاتی دیگر ادامه دارد.

 • اردوی جهادی سجزی

  به همت بسیج جامعه پزشکی بیمارستان عیسی بن مریم روز پنجشنبه سوم اسفند 1402 اردوی جهادی با حضور جمعی از پرسنل کارامد و پزشکان محترم بیمارستان عيسی بن مریم برای شهرستان سجزی و روستاهای محروم اطراف برگزار گردید. در این برنامه مردم شهرستان سجزی و روستاهای اطراف بصورت رایگان ویزیت شدند متخصصین داخلی ، عفونی و زنان و زایمان، اطفال،ارتوپدی دندانپزشکی، کارشناسان مامایی، ، پرستار، از اعضای این تیم بودند. دراین اردوی جهادی ضمن ویزیت بیماران و اقدامات پاراکلینیک غربالگری فشارخون و قند خون و نیز غربالگری بیماریهای زنان و نیز اموزش همگانی به بیماران انجام گردید.

 • جلسه تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره منابع انسانی

  روز چهارشنبه ٢ اسفند ١۴٠٢ جلسه معارفه سرپرست جدید اداره منابع انسانی بیمارستان عیسی بن مریم (ع) با حضور ریاست، مدیر و مترون محترم و سرکار خانم نخعی معاون محترم مدیر منابع انسانی دانشگاه و اعضای گرامی کارگزینی در دفتر مدیریت برگزار شد. در این جلسه ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به سرکار خانم مائده السادات احمدی به عنوان سرپرست جدید اداره منابع انسانی بیمارستان حضور ایشان را در مجموعه نویدبخش آینده‌ای روشن، موفقیت و دستاوردهای بزرگ برای مجموعه دانستند.

 • برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول امور مالی بيمارستان

  مراسم تودیع و تکریم آقای عباسی و معارفه خانم خادمی به‌عنوان مسئول جدید امورمالی بیمارستان در روز شنبه 2 دی 1402 با حضور قای طاهریان مسئول امور مالی دانشگاه و آقای یوسفی معاون مدیر مالی، دکتر باهنر، آقای شریفی و جمعی از مسئولان بیمارستان برگزار شد.
  آقای مهندس طاهریان در این جلسه، با اشاره به جایگاه مدیریت مالی و خدمات و فعالیت‌هایی که در آن انجام گرفته است، گفت: دستاوردهای حوزه مالی، دستاوردها و فعالیت‌های بیمارستان محسوب می‌شود. همچنین وی افزود: با حضور نیروهای توانمند و جوان در مدیریت مالی، زمینه رشد استعدادها و استمرار دستاوردهای مثبت فراهم است.

 • اردوی جهادی جوشقان

  به همت بسیج جامعه پزشکی
  بیمارستان عیسی بن مریم

  روز پنجشنبه 9 آذر سال 1402

  اردوی جهادی با حضور جمعی از پرسنل کارامد و پزشکان محترم بیمارستان عيسی بن مریم برای شهرستان جوشقان قالی و روستاهای محروم اطراف برگزار گردید.

  در این برنامه بالغ بر800نفر از مردم جوشقان قالی و روستاهای اطراف ویزیت شدند
  متخصصین داخلی، قلب ،، عفونی وزنان و زایمان، اطفال، رادیولوژی،ارتوپدی دندانپزشکی، کارشناسان مامایی، ، پرستار، علوم آزمایشگاهی ، از اعضای این تیم بودند.

 • کمپین اگاهی بخشی سرطان

  کمپین اگاهی بخشی سرطان و پیشگیری با همکاری خیریه بیمارستان روز پنج شنبه ۴ آبان ١۴٠٢ با حضور جمعی از پرسنل در گذر چهارباغ برگزار شد. در این برنامه درباره بیماری سرطان به خصوص سرطان سینه و روش پیشگیری و غربالگری آن به مردم آموزش داده شد. همچنین با توزیع بروشور اطلاع رسانی های لازم در این باره را انجام دادند.

 • مراسم تودیع و معارفه مدیریت

  در روز یکشنبه ٣٠ مهرماه ١۴٠٢، مراسم تودیع و معارفه مدیر بیمارستان با حضور ریاست محترم و مسئولین بخشها و واحدها در سالن شهید منصوری انجام شد. در این مراسم ریاست محترم بیمارستان ضمن قدردانی از زحمات گرانقدر جناب دکتر زکی زاده، برای موفقیت روز افزون جناب آقای شریفی در پیش برد اهداف بیمارستان آرزوی موفقیت کردند.